• Lietuvių
  • English
  • Русский
info@afr.lt +370 683 35940

APIE MUS

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Lietuvoje pagal įdarbintų kandidatų skaičių, personalo paieškos ir atrankos konsultantų komandos dydį ir įmonės augimo tempą. Esame tiksliai ir sparčiai dirbanti atrankos ekspertų komanda, turinti patirties skirtingose verslo srityse. Pastaraisiais metais įmonės specialistai klientams suranda po 600 pageidaujamos kvalifikacijos specialistų per metus.

Įmonės konsultantai yra sukaupę daug tarptautinės patirties: jie sėkmingai įgyvendino darbuotojų paieškos ir atrankos projektus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Bulgarijoje, Čekijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Rumunijoje ir JAV.

2013 metais dienraštis „Verslo žinios“ Alliance for Recruitment išrinko kaip sparčiausiai augančią verslo paslaugų įmonę Lietuvoje. 2017 metais Alliance for Recruitment gavo Gazelės apdovanojimą už sėkmingą ir spartų augimą bei Nacionalinio čempiono apdovanojimą Europos verslo apdovanojimuose.

Mūsų komanda


Kviečiame susipažinti su mūsų jauna, kvalifikuota ir energinga komanda!

Mūsų komanda

Daugiau apie komandą

Svetainių kūrimas ir globa, strategija internete: WEB Partners

Apply now

Failas turi būti mažesnis nei 64 MB.
Leidžiami failų tipai: pdf doc docx.

Kandidatuok

Failas turi būti mažesnis nei 64 MB.
Leidžiami failų tipai: doc docx pdf.

Применить сейчас

Failas turi būti mažesnis nei 64 MB.
Leidžiami failų tipai: pdf doc docx.
Scroll to Top