• Lietuvių
  • English
  • Русский
  • Latviešu
info@afr.lt +370 683 35940

Mūsų paslaugos


 

Personalo paieška ir atranka

Tai – paprasta ir aišku. Mes ieškome ir randame gabiausius darbuotojus. Kodėl? Pirmiausia todėl, kad įmonės konsultantai yra sukaupę daug patirties, o darbuotojų paieška ir atranka yra mūsų pagrindinis tikslas, kasdienis darbas. Įmonės ekspertai pajėgūs atlikti įvairiausias užduotis, pradedant specifinius reikalavimus atitinkančių specialistų ar vadovų, kurių rinkoje yra vos keletas, paieška ir baigiant tokiais projektais, kai per keletą mėnesių randame šimtus specialistų. Per įmonės veiklos metus esame sėkmingai įgyvendinę didžiausius ir sudėtingiausius projektus rinkoje.

 

Tiesioginė paieška (headhunting)

Daugybė mūsų klientų dažnai pateikia tokių laisvų darbo pozicijų, kurioms sudėtinga rasti tinkamų kandidatų. Dažnai jos netgi negali būti viešinamos arba skelbimai ir reklama nėra veiksmingi. Kartais prireikia specifinių rinkos žinių tam, kad identifikuotume Jūsų organizacijai tinkamus žmones. Bet kuriuo atveju – konfidencialumas yra svarbiausia mūsų nuostata ir didžiausia atsakomybė.

Mokymai

 

 

Darbuotojų nuoma

Tai – puikus būdas sumažinti įmonės darbuotojų skaičių, neprarandant pačių darbuotojų, siekiant suvaldyti trumpalaikius pokyčius rinkoje ar užsakymų netolygumą. Šios ir dar daugybė kitų verslui svarbių priežasčių lemia didėjantį darbuotojų nuomos poreikį rinkoje.

 

Darbuotojų / kandidatų vertinimas

Turime puikių įrankių, kurie tinka vertinti:

  • kandidatus atrankos metu (dėl tinkamumo konkrečiai pozicijai);
  • darbuotojus, kuriuos planuojama paaukštinti ar perkelti į kitą poziciją (ar jo/jos įgūdžiai ir asmeninės savybės atitinka pozicijai keliamus reikalavimus);
  • vadovų komandą (išsamus 360° vertinimas);
  • darbuotojus, planuojant jų mokymus, kuriant kompetencijos kėlimo/ugdymo planus, planuojant karjerą.
 

Paieškos ir atrankos procesų valdymas (Recruitment Process Outsourcing (RPO))

Dabar, kai tarptautinėse rinkose esama nestabilumo, įmonės ieško naujų būdų, kaip sutelkti dėmesį į pridėtinę vertę kuriančią pagrindinę veiklą . Mūsų įmonės specialistai, perimdami dalį darbuotojų paieškos ir atrankos proceso valdymo į savo rankas, prisideda prie klientų verslo sėkmės. Mes padedame kurti ir vystyti žmogiškųjų išteklių strategiją, dirbdami kartu su personalo skyriaus specialistais, randame sprendimus, padedančius kurti ir vystyti įmonės, kaip darbdavio, įvaizdį, pasitelkti inovatyvius kandidatų pritraukimo būdus, daugybę kitų įdomių iniciatyvų, o visuose projektų etapuose klientas veikia kaip lygiavertis mūsų partneris.

« Grįžti

Svetainių kūrimas ir globa, strategija internete: WEB Partners

Apply now

Failas turi būti mažesnis nei 64 MB.
Leidžiami failų tipai: pdf doc docx.
12 + 1 =
Išspresk šią lengvą užduotį ir įvesk rezultatą. Pvz.: 1+3, įvesk 4.

Kandidatuok

Failas turi būti mažesnis nei 64 MB.
Leidžiami failų tipai: doc docx pdf.
2 + 0 =
Išspresk šią lengvą užduotį ir įvesk rezultatą. Pvz.: 1+3, įvesk 4.

Применить сейчас

Failas turi būti mažesnis nei 64 MB.
Leidžiami failų tipai: pdf doc docx.
8 + 7 =
Išspresk šią lengvą užduotį ir įvesk rezultatą. Pvz.: 1+3, įvesk 4.
Scroll to Top