• Lietuvių
  • English
  • Русский
info@afr.lt +370 683 35940

Digital media planner

Aplikuoti iki: 2020-11-05

Miestas: Vilnius

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda turinti patirties skirtingose verslo srityse.

Mūsų klientas - Mediacom - viena didžiausių pasaulyje media agentūrų. Mūsų atstovybėse veikiančiose net 100 šalių dirba daugiau nei 8000 specialistų. Mes tikime, kad globaliam pasauliui augant ir plečiantis, didėjant informacijos srautams bei technologinėms galimybėms, tai, ko iš tikrųjų reikia, yra sistemingi sprendimai ir paprastumas. Būtent tai mes ir siūlome savo klientams. Šiuo momentu komandos pastiprinimui mes ieškome ambicingo Digital reklamos planuotojo!

Darbo aprašymas:

Digital reklamos planuotojas visapusiškai rūpinasi mūsų klientų reklamos internete planavimu ir įgyvendinimu.

  • Klientų reklamos kampanijų interneto kanaluose (tiek tarptautiniuose, tiek lietuviškuose) planavimas ir koordinavimas, atsižvelgiant į klientų strateginius ir pardavimų tikslus.
  • Interneto reklamos kampanijų (įvaizdinių, žinomumo, e-komercijos ir kt.) taktinių planų parengimas, pristatymas klientams ir įgyvendinimas.
  • Kampanijų vykdymo priežiūra: rezultatų sekimas ir optimizavimas.
  • Klientų konsultavimas reklamos internete klausimais.
  • Klientų biudžeto valdymas, ataskaitų teikimas, sąskaitų išrašymas.
Reikalavimai:
  • Sėkmingo darbo interneto reklamos srityje patirties, dirbant su globaliomis ir vietinėmis medijomis: Google Ads, Facebook Ads, vietiniais didžiausiais šalies bei nišiniais portalais, programmatic (Adform, DV360).
  • Darbo komandoje bei derybinių įgūdžių, orientacijos į rezultatus.
  • Analitinio mąstymo, patirties su Google Analytics, Adobe Analytics.
  • Gebėjimo priimti ir pagrįsti sprendimus bei dirbti savarankiškai, proaktyvumo bei kūrybiškumo.
  • Kruopštumo ir atsakingumo.
  • Puikių lietuvių ir anglų kalbos žinių.
Įmonė siūlo:
  • Dinamišką ir atsakingą darbą reklamos srities profesionalų komandoje.
  • Darbą su tarptautiniais ir lokaliais prekių ženklais.
  • Galimybę realizuoti savo kompetencijas ir įgyti naujų įgūdžių bei žinių.
  • Biurą Vilniaus miesto centre.
Darbo užmokestis:

Nuo 1700 EUR bruto

Pozicija:
IT Senior Recruitment Consultant
Tel. Nr.:
Adresas:
Mėnulio st. 7
El. paštas:
Miestas:
Vilnius

AR NORITE PALIKTI SAVO GYVENIMO APRAŠYMĄ ATEIČIAI?

Tiesiog palikite savo kontaktus mūsų duomenų bazėje, kad atsiradus potencialiems pasiūlymams, susisiektume su Jumis tiesiogiai. Įkelkite savo CV arba LinkedIn duomenis.

Svetainių kūrimas ir globa, strategija internete: WEB Partners

Failas turi būti mažesnis nei 64 MB.
Leidžiami failų tipai: pdf doc docx.

Kandidatuok

Leidžiami failų tipai: doc docx pdf.

Применить сейчас

Scroll to Top