• Lietuvių
  • English
  • Русский
info@afr.lt +370 683 35940

IT administratorius

Aplikuoti iki: 2020-08-20

Miestas: Kaunas

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda turinti patirties skirtingose verslo srityse.

Mūsų klientas, kompanija „Juodeliai“ -  medinių padėklų ruošinių lyderiai Baltijos šalių ir Lenkijos regione, šiuo metu ieško pastiprinimo į IT komandą – IT administratoriaus darbui Marijampolėje.

Darbo aprašymas:

Pagrindinės atsakomybės:

  • Kompiuterizuotų darbo vietų priežiūra – apie 80vnt., darbo telefonų priežiūra, saugumo reikalavimų užtikrinimas, printeriai, maršrutizatoriai ir kt. IT įrangos priežiūra;
  • 1st ir 2nd line support’as – virtualių ir fizinių serverių priežiūra, vietinės infrastrūkturos priežiūra,
  • Darbas su ticket‘ų administravimo sistema;
  • Darbo vietų pilnas paruošimas, teisių užsakymas ir suteikimas naudojant Active Directory;
  • Microsoft office paketo administravimas, virtualizacijos platformų administravimas;
Reikalavimai:
  • 1 – 2 metai patirties panašioje pozicijoje, prioritetas – didelėje organizacijoje, 50+ darbo vietų administravimas;
  • Kompiuterinių tinklų ir virtualizacijos platformų (pvz. Hyper – V ar kt.) išmanymas;
  • Serverių priežiūros ir administravimo patirtis;
  • Microsoft 365 paketo išmanymas ir patirtis;
  • IP kamerų administravimo patirtis;
  • Lankstumas, noras padėti, gebėjimas spręsti problemas, kantrybė ir orientacija į žmones;
Įmonė siūlo:
  • Darbą atsakingoje, dinamiškoje, tarptautinės prekybos įmonėje;
  • Galimybę augti, tobulėti, kurti ir būti unikaliu;
  • Darbą jauname, drąsiame ir veržliame kolektyve;
  • Sveikatos draudimą, papildomas atostogų dienas;
  • Įmonės renginius, šventes, galimybę įsitraukti į vidinius projektus.
Darbo užmokestis:

From 2111 EUR gross

Pozicija:
Senior Recruitment Consultant
Tel. Nr.:
El. paštas:
Miestas:
Kaunas, Vilnius

AR NORITE PALIKTI SAVO GYVENIMO APRAŠYMĄ ATEIČIAI?

Tiesiog palikite savo kontaktus mūsų duomenų bazėje, kad atsiradus potencialiems pasiūlymams, susisiektume su Jumis tiesiogiai. Įkelkite savo CV arba LinkedIn duomenis.

Svetainių kūrimas ir globa, strategija internete: WEB Partners

Failas turi būti mažesnis nei 64 MB.
Leidžiami failų tipai: pdf doc docx.

Kandidatuok

Leidžiami failų tipai: doc docx pdf.

Применить сейчас

Scroll to Top