• Lietuvių
  • Latviešu
  • English
  • Русский
info@afr.lt +370 683 35940

Kokybės vadovas (-ė)

Aplikuoti iki: 2021-08-05

Miestas: Vilnius

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda, turinti patirties skirtingose verslo srityse.

Vilniaus degtinė - įmonės istorija prasidėjo dar 1897 metais, o nuo 2003 metų AB „Vilniaus degtinė” priklauso Prancūzijos koncerno „Marie Brizard Wine & Spirits“ įmonių grupei. Vilniaus degtinė yra didžiausia etilo alkoholio gamintoja ir viena iš alkoholinių gėrimų gamybos lyderių Baltijos šalyse. Bendrovė daugiau nei į 15 šalių tiekia ne tik vietinėje gamykloje gaminamus produktus – ji platina ir gėrimus su visais „Marie Brizard Wine & Spirits“ įmonių grupei priklausančiais prekių ženklais.

Darbo aprašymas:
  • Dirbsite su neatiktimis ir skundais – valdysite vidinius ir išorinius registrus, nagrinėsite skundus bei vertinsite korekcinius veiksmus, prižiūrėsite korekcinių veiksmų plano įgyvendinimą;
  • Palaikysite kokybės sistemą bei ISO 9001 standarto reikalavimus įmonėje;
  • Vykdysite vidaus auditus bei inspekcijas;
  • Vertinsite tiekėjų žaliavų specifikacijas bei dalyvausite tiekėjų metiniame vertinime;
  • Pildysite klientų klausimybus kokybės sistemos įvertinimui;
  • Rengsite kasmetines ataskaitas Aplinkos apsaugos departamentui, valstybinėms insitucijoms bei MBWS grupei;
  • Komunikuosite su grupės įmonėmis bei Obelių spirito varykla kokybės klausimais;
  • Rengsite darbuotojų mokymus kokybės saugos klausimais, palaikysite bei užtikrinsite RVASVT sistemos reikalavimus;
  • Būsite kontaktinis asmuo su VMVT;
  • Atliksite kitus einamuosius kokybės skyriaus darbus.
Reikalavimai:
  • Bent 1-2 m. patirtis maisto kokybės srityje;
  • Kokybės standartų išmanymas (ISO 9001, IFS, BRC);
  • Geros anglų k. žinios;
  • Išsilavinimas maisto saugos/veterinarijos srityje arba darbinė patirtis maisto saugos srityje;
  • Asmeninės savybės: savarankiškumas, skandus bendravimas, iniciatyvumas, gebėjimas įžvelgti problemas ir pasiūlyti jų sprendimo būdus;
  • Rusų ar prancūzų kalbos žinios būtų laikomos privalumu;
  • Vairuotojo pažymėjimas būtų laikomas privalumu.
Įmonė siūlo:
  • Darbą stabilioje ir didelę patirtį turinčioje kompanijoje;
  • Erdvę realizuoti save bei laisvai priimti spendimus;
  • Mokymus, kurie padės gilinti kompetencijas;
  • Galimybę susipažinti su įmonės vidumi, procesais bei funkcijomis;
  • Sveikatos draudimą
Darbo užmokestis:

1576 – 3306 EUR brutto, priklausomai nuo turimos patirties.

Pozicija:
Recruitment Consultant
Tel. Nr.:
Adresas:
Mėnulio g. 7
El. paštas:
Miestas:
Vilnius

AR NORITE PALIKTI SAVO GYVENIMO APRAŠYMĄ ATEIČIAI?

Tiesiog palikite savo kontaktus mūsų duomenų bazėje, kad atsiradus potencialiems pasiūlymams, susisiektume su Jumis tiesiogiai. Įkelkite savo CV arba LinkedIn duomenis.

Svetainių kūrimas ir globa, strategija internete: WEB Partners

Failas turi būti mažesnis nei 64 MB.
Leidžiami failų tipai: pdf doc docx.

Kandidatuok

Leidžiami failų tipai: doc docx pdf.

Pieteikties tagad

Leidžiami failų tipai: txt.
Scroll to Top