• Lietuvių
  • English
  • Русский
info@afr.lt +370 683 35940

Kūrybininkas

Aplikuoti iki: 2020-01-31

Miestas: Vilnius

VšĮ Robotikos Akademija – tai įmonė, kuri meta iššūkį nusistovėjusioms normoms bei siekia padėti visai Lietuvos švietimo sistemai. LEGO Education, Arduino, Teatrix, Matrix, Apple, Google, Microsoft, Aldebaran – tai daugybė skambių, visame pasaulyje žinomų įmonių, kurios savo produktais ir paslaugomis pakeitė pasaulį; su jomis dirbame ir mes. Rodome pavyzdį, kaip sudėtingus dalykus paaiškinti paparastai ir žaismingai, o mokymosi procesą paversti neužmirštamu nuotykiu, ir taip užauginti naują kartą vaikų, kurie sukurs gražesnį rytojų. Robotų konstravimas, programavimas, 3D modeliavimas, komandinių savybių formavimas, darbas su elektronika ir nuolatinis žaidimas su moderniausiomis Lietuvoje ir pasaulyje edukacinėmis priemonėmis bei pramoginiais technologiniais žaisliukais yra Robotikos Akademijos kasdienybė.

Darbo aprašymas:

Esi idėjų generatorius? Galvoje sukasi daug minčių, tik nežinai kur jas realizuoti? Ieškai nerealios komandos su kuria keliautum net į kosmoso platybes? Nebijai iššūkių, gebi generuoti netradicinius vizualinius sprendimus ir turi novatoriškų idėjų? Tada mes ieškome tavęs - kūrybiškiausio žmogaus žemės planetoje. Siūlome tau kūrybininko poziciją Robotikos Akademijoje. Ieškome žmogaus Vilniuje dirbti pilnu etatu.

Laukiame motyvacinio laiško ir cv. Jei turi portfolio, būtinai pridėk ir jį ir siųsk viską paštu: kristina.paukstyte[eta]robotikosakademija.lt

Darbo pobūdis:

  • Kūrybiškų idėjų generavimas
  • Vizualų kūrimas (online medijos, spauda, prezentacijos)
  • Edukacinių prezentacijų kūrimas
  • Sukurto turinio ir vaizdinės medžiagos aprašymas
Reikalavimai:
  • Kūrybinių sprendimų ir idėjų generavimas
  • Puikūs darbo įgūdžiai dirbant grafinėmis programomis (Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign) ir Microsoft office programomis
  • Kūrybiškumas ir estetikos suvokimas
  • Mokėjimas dirbti komandoje ir individualiai
  • Aukštasis išsilavinimas
  • Punktualumas, atidumas, kruopštumas, atsakingumas
  • Gebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją
  • Puikios lietuvių kalbos žinios

Privalumai:

  • Online marketingo principų išmanymas
  • Darbo patirtis kūrybos arba dizaino srityse
Įmonė siūlo:
  • Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą
  • Profesinio tobulėjimo galimybes
  • Puikią darbo atmosferą ir geras darbo sąlygas
  • Galimybę išbandyti naujausias technologijas
Darbo užmokestis:

900-1100 EUR bruto

Pozicija:
Trainee
Tel. Nr.:
Adresas:
Mėnulio g. 7
El. paštas:
Miestas:
Vilnius

AR NORITE PALIKTI SAVO GYVENIMO APRAŠYMĄ ATEIČIAI?

Tiesiog palikite savo kontaktus mūsų duomenų bazėje, kad atsiradus potencialiems pasiūlymams, susisiektume su Jumis tiesiogiai. Įkelkite savo CV arba LinkedIn duomenis.

Svetainių kūrimas ir globa, strategija internete: WEB Partners

Failas turi būti mažesnis nei 64 MB.
Leidžiami failų tipai: pdf doc docx.

Kandidatuok

Leidžiami failų tipai: doc docx pdf.

Применить сейчас

Scroll to Top