• Lietuvių
  • English
  • Русский
  • Latviešu
info@afr.lt +370 683 35940

Pardavimo projektų vadovas Kaune

Aplikuoti iki: 2021-03-15

Miestas: Kaunas

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.

Mūsų partneris – Lempa LT – apšvietimo sprendimų kompanija šiuo metu ieško pardavimų projektų vadovo Kaune.

Darbo aprašymas:

Tavo atsakomybėje bus:

  • komercinių pasiūlymų ruošimas ir derinimas su klientais
  • klientų konsultavimas
  • ryšių su architektais bei interjero dizaineriais inicijavimas ir palaikymas
Reikalavimai:

Jei tu:

  • esi pozityvus ir lengvai bendraujantis
  • turi estetinę nuovoką
  • bendrauji anglų kalba
  • dirbi pagrindinėmis MS Office paketo programomis
  • žinai arba nori žinoti viską apie apšvietimo technologijas ir jų taikymą architektūroje
  • turi panašios darbo patirties su apšvietimo arba giminingais produktais
Įmonė siūlo:

Tuomet kviečiame prisijungti prie Lempa LT komandos ir siūlome:

  • darbą su aukščiausio lygio dizaino produktais
  • stilingą darbo vietą senamiestyje
  • nuolatinį augimą drauge su rinkoje aiškiai matomu prekės ženklu
  • konkurencingą ir skaidrią motyvacinę sistemą
Darbo užmokestis:

1200 - 2500 EUR brutto, priklausomai nuo rezultatų.

Pozicija:
Office Manager
Tel. Nr.:
Adresas:
Mėnulio st. 7
El. paštas:
Miestas:
Vilnius

AR NORITE PALIKTI SAVO GYVENIMO APRAŠYMĄ ATEIČIAI?

Tiesiog palikite savo kontaktus mūsų duomenų bazėje, kad atsiradus potencialiems pasiūlymams, susisiektume su Jumis tiesiogiai. Įkelkite savo CV arba LinkedIn duomenis.

Svetainių kūrimas ir globa, strategija internete: WEB Partners

Failas turi būti mažesnis nei 64 MB.
Leidžiami failų tipai: pdf doc docx.

Kandidatuok

Leidžiami failų tipai: doc docx pdf.

Pieteikties tagad

Leidžiami failų tipai: txt.
Scroll to Top