• Lietuvių
  • Latviešu
  • English
  • Русский
rj@afr.lv +371 24331800

IT sistemų inžinierius

Aplikuoti iki: 2021-04-22

Pilsēta: Kaunas

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda, turinti patirties skirtingose verslo srityse.

Mūsų klientas - ACME Valda – ACME Grupės bendrovių paslaugų centras, teikiantis informacinių technologijų, finansų ir buhalterijos, personalo valdymo, teisinių paslaugų spektrą grupės susijusiems verslams. Tai yra stiprus kompetencijų centras, valdantis grupės bendrines paslaugas siekiant optimizuoti grupės įmonių veiklas pagal sąžiningumo ir skaidrumo principus, kurių laikosi ir įgyvendina bendradarbiaudama su klientais, stiprindama ryšius su verslo partneriais.

Darbo aprašymas:
  • Microsoft 365 sistemų administravimas – diegimas, palaikymas ir naujų funkcijų plėtojimas;
  • Windows server administravimas;
  • Kompiuterinių tinklų administravimas
  • Darbas su naujų techninių sprendimų projektais.
  • Užklausų registravimas ir sprendimas.
Reikalavimai:

Būtini įgūdžiai:

  • Microsoft 365. Enterprise administrator. 2metai ir daugiau;
  • Elektroninio pašto administravimas. 2metai ir daugiau;
  • Lokalaus kompiuterinio tinklo administravimas. 2metai ir daugiau.

Naudingi įgūdžiai:

  • Darbas su Backup sistemomis;
  • Gilus išmanymas Microsoft 365 Share point, MDM;
  • Bevielių tinklų išmanymas;
  • Darbas su monitoringo sistemomis;
  • Incidentų valdymas;
  • Darbas su SQL;
  • Sertifikatai susiiję su darbo pobūdžiu;
  • Virtualizacijos platformos administravimas.
Įmonė siūlo:
  • Galimybę dirbti dinamiškoje aplinkoje, įgyti vertingos patirties bei tobulėti;
  • Prisidėti prie įmonės kuruojamos projektinės veiklos;
  • Vadovų ir kolegų pagalbą įsiliejant į darbo procesą;
  • Kompanijos organizuojamus renginius ir kitas papildomas naudas;
  • Puikią atmosferą įmonėje (moderni bei patogi darbo aplinka, neformalus ir draugiškas bendravimas tarp kolegų ir skyriaus vadovų, betarpiškas bendravimas su kitais įmonės skyrių padaliniais ir kt.).
Darbo užmokestis:

Nuo 2630 EUR brutto

Pozicija:
Recruitment Consultant
Tel. Nr.:
Adresas:
K. Donelaičio st. 62 – 320
El. paštas:
Miestas:
Kaunas

VAI JŪS GRIBĒTU ATSŪTĪT SAVU CV NĀKOTNES VAKANCĒM?

Atsūtiet savu CV / LinkedIn profilu un īsumā aprakstiet savas vēlmes attiecībā uz nākotnes darba vietu – mēs ar jums sazināsimies, tiklīdz mums parādīsies vakance, kas atbilst jūsu interesēm. Tas var notikt ātrāk nekā jūs domājat.

Mājas lapu izstrāde un mitināšana, tiešsaistes stratēģija : WEB Partners

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 64 MB.
Atļautie datņu veidi: pdf doc docx.

Kandidatuok

Atļautie datņu veidi: doc docx pdf.

Pieteikties tagad

Atļautie datņu veidi: txt.
Scroll to Top