• Lietuvių
  • English
  • Русский
info@afr.lt +370 683 35940

Asistentas (-ė)

Aplikuoti iki: 2020-09-24

Город: Vilnius

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda turinti patirties skirtingose verslo srityse.

Mūsų klientas - RRR.LT, tai komanda kelis metus kūrusi ir vis dar plėtojanti verslo valdymo sistemą bei pardavimų platformą skirtą naudotų autodalių pardavėjams. Sistema padeda suvaldyti kasdienius procesus bei daugelį iškylančių problemų. Automatizavus procesus taupomas laikas, lėšos, maksimalizuojamas darbuotojų efektyvumas, o savininkai gali prižiūrėti verslą per atstumą. Kasdien siekiama pritraukti naujų vartotojų, o šiai dienai sistemoje jau yra daugiau nei 1'700'000 autodalių ir virš 320 įmonių, šis skaičiuos nuolatos auga.

Darbo aprašymas:

Nori prisidėti prie tvarumo idėjų? Komandos, inicijuojančios rinkos pokyčius? RRR.LT – pati tinkamiausia vieta įgyvendinti abu šiuos tikslus. Naudotų autodalių prekybą žingsnis po žingsnio keliame į internetinę erdvę – taip kardinaliai keisdami rinką. RRR.LT turi ambicingų planų tapti rinkos lyderiu naudotų dalių pardavėjų ir pirkėjų tarpe.

Manai, kad savo idėjomis, patirtimi ir kompetencijomis gali prisidėti prie šio Start-Up‘o augimo – kviečiame prisijungti. Šiuo metu plečiame savo komandą ir ieškome Asistento (-ės)!

  • Pagalba vadovams įvairiuose užduotyse,
  • Susitikimų organizavimas, vadovų laiko planavimas bei kalendoriaus valdymas,
  • Dalyvavimas kasdieniuose susitikimuose,
  • Įvairių administracinių užduočių atlikimas, ataskaitų, dokumentų bei sutarčių ruošimas,
  • Verslui reikalingos informacijos paieška bei analizė,
  • Užsakymų atlikimas bei derinimas, tiekėjų paieška.
Reikalavimai:
  • Panašaus darbo patirtis,
  • Geri darbo su kompiuteriu įgūdžiai,
  • Analitinis/matematinis mąstymas,
  • Gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje,
  • Geri laiko planavimo įgūdžiai,
  • Puikūs koordinavimo įgūdžiai, atidumas detalėms, atsakingas požiūris į darbą,
  • Vairuotojo pažymėjimas.
Įmonė siūlo:
  • Įdomų, nemonotonišką darbą;
  • Sprendimų priėmimo laisvę;
  • Motyvuotą komandą su kuria viskas yra įmanoma!
Darbo užmokestis:

1052 – 1405 EUR bruto

Pozicija:
Senior IT Recruitment Consultant
Tel. Nr.:
Adresas:
Mėnulio st. 7
El. paštas:
Miestas:
Vilnius

ХОТИТЕ РАЗМЕСТИТЬ ВАШЕ РЕЗЮМЕ У НАС НА БУДУЩЕЕ?

Пришлите нам свое резюме или поделитесь ссылкой на Ваш профиль в LinkedIn, а также кратко изложите Ваши карьерные ожидания, и мы свяжемся с Вами, как только у нас будет предложение, соответствующее Вашему запросу. Это может случиться гораздо быстрее, чем Вы предполагаете!

Solution: WEB Partners

Максимальный размер файла: 64 МБ.
Разрешённые типы файлов: pdf doc docx.

Kandidatuok

Разрешённые типы файлов: doc docx pdf.

Применить сейчас

Scroll to Top