• Lietuvių
  • English
  • Русский
  • Latviešu
info@afr.lt +370 683 35940

Elektronikos inžinierius

Aplikuoti iki: 2024-06-04

Miestas: Vilnius

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Baltijos šalyse, teikianti paslaugas klientams Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europoje. Mes pasižymime didžiausiu sėkmingai įdarbintų kandidatų kiekiu, profesionalių atrankos konsultantų skaičiumi ir augimo tempu. Esame patikima ir efektyvi atrankos ekspertų komanda, turinti daugiau nei dešimtmetį patirties dirbant su įvairių verslo šakų klientais.

Mūsų klientas - UAB "Inovatyvių procesų sprendimai" - siūlo verslo organizacijoms inovatyvius blaivumo patikros sprendimus, nuo išmaniųjų įrenginių kūrimo iki debesijos platformos ir kliento aptarnavimo. Įmonės kuriami produktai skirti užtikrinti statybos, gamybos, žemės ūkio, saugos ar transporto industrijose veikiančių įmonių darbuotojų saugumą bei verslo našumą. Įmonė kuria modernius išmaniuosius matavimo prietaisus bei įrenginius, integruotus į debesijos platformą.

Darbo aprašymas:
  • Schemotechnikos kūrimas.
  • Plokščių trasavimas.
  • BOM parinkimas, optimizavimas.
  • 3D projektavimas (pagal galimybes).
  • Užsakymo gamintojams paruošimas, koordinavimas, pakeitimų derinimas.
  • Prototipų paleidimas, testavimas, tam reikalingos aplinkos susikūrimas.
  • Grįžtamojo ryšio surinkimas iš eksploatuojančių padalinių dėl kokybės, įrenginių tobulinimo, pagalba, konsultavimas.
  • Bendradarbiavimas su programuotojais.
Reikalavimai:
  • Sugebėjimas kurti schemotechniką ir trasuoti „Altium“ programa.
  • Privalumu būtų laikomos 3D projektavimo žinios.
  • 3+ metai darbo patirtis kuriant sudėtingus įrenginius.
  • Komandinis darbas, bendradarbiavimas.
  • Atkaklumas siekiant rezultato.
Įmonė siūlo:
  • Galimybę kelti kvalifikaciją, visokeriopą vadovo ir kolegų pagalbą darbe.
  • Dalyvavimą įdomiuose įrenginių kūrimo ir vystymo projektuose.
  • Galimybę lanksčiai planuoti savo darbo laiką.
Darbo užmokestis:

3305 – 4132 Eur/Gross.

Pozicija:
Recruitment Consultant
Tel. Nr.:
El. paštas:
Miestas:

AR NORITE PALIKTI SAVO GYVENIMO APRAŠYMĄ ATEIČIAI?

Tiesiog palikite savo kontaktus mūsų duomenų bazėje, kad atsiradus potencialiems pasiūlymams, susisiektume su Jumis tiesiogiai. Įkelkite savo CV arba LinkedIn duomenis.

Svetainių kūrimas ir globa, strategija internete: WEB Partners

Failas turi būti mažesnis nei 64 MB.
Leidžiami failų tipai: pdf doc docx.
9 + 6 =
Išspresk šią lengvą užduotį ir įvesk rezultatą. Pvz.: 1+3, įvesk 4.

Kandidatuok

Leidžiami failų tipai: doc docx pdf.
2 + 6 =

Применить сейчас

3 + 17 =
Scroll to Top