• Lietuvių
  • English
  • Русский
  • Latviešu
info@afr.lt +370 683 35940

Personalo paieškų ir atrankų specialistas

Aplikuoti iki: 2024-05-10

City: Vilnius

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Baltijos šalyse, teikianti paslaugas klientams Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europoje. Mes pasižymime didžiausiu sėkmingai įdarbintų kandidatų kiekiu, profesionalių atrankos konsultantų skaičiumi ir augimo tempu. Esame patikima ir efektyvi atrankos ekspertų komanda, turinti daugiau nei dešimtmetį patirties dirbant su įvairių verslo šakų klientais.

Mūsų klientas - Lietuvos Respublikos finansų ministerija – vykdomosios valdžios institucija, kurios misija – rūpintis sparčia ilgalaike šalies ekonomikos plėtra, efektyviu išteklių panaudojimu ir tvariais valstybės finansais vardan visų Lietuvos žmonių gerovės.

LR Finansų ministerija vadovaujasi šiomis vertybėmis:
Partnerystė - mums svarbus bendradarbiavimas su partneriais, komandos vienybė ir pagarba vieni kitiems;
Atvirumas - mes atviri naujovėms, visuomenės poreikiams, iniciatyvūs ir drąsūs pokyčiams;
Rezultatyvumas - mes laiku pasiekiame kokybiškus rezultatus;
Išmintis - mes kompetentingi, profesionalūs ir atsakingai priimantys sprendimus;

Darbo aprašymas:
  • Bendradarbiavimas su darbuotojų ieškančiais vadovais, siekiant išsiaiškinti darbuotojų poreikį, užtikrinti sklandų darbuotojų paieškos ir atrankos procesą;
  • Naujų darbuotojų paieška, naudojant įvairius paieškos šaltinius (socialiniai tinklai, darbuotojų paieškų tinklapiai, kandidatų duomenų bazės, bendravimas su universitetais ir kt.) bei pritraukimas (telefonu, socialinių tinklų priemonėmis ir kt.);
  • Darbuotojų atrankos;
  • Vidinės kandidatų duomenų bazės formavimas bei valdymas.
Reikalavimai:
  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (Žmonių išteklių vadyba, Viešasis administravimas, Organizacinė psichologija, Vadyba, kt.);
  • Ne mažesnė nei 2 metų patirtis darbuotojų pritraukimo ir atrankos srityje;
  • Skirtingų paeškos stategijų išmanymas (soc.tinklai, CV duomenų bazės);
  • Anglų kalbos išmanymas žodžiu ir raštu;
  • Patirtis vedant platesnius pokalbius su kandidatais, vertinant jų kompetenciją – privalumas;
  • Patirtis su darbdavio įvaizdžio dalimi – privalumas;
  • DK ir (ar) teisės aktų, reglamentuojančių valstybės tarnybą, išmanymas - privalumas;
  • Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas bei gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
  • Atsakingumas, laiko planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai (gebėjimas bendradarbiauti ir konsultuoti vadovus bei darbuotojus).
Įmonė siūlo:
  • Galimybę kaupti ekspertines žinias ir jomis dalintis;
  • Siūlyti ir įgyvendinti profesines idėjas;
  • Asmeninio tobulėjimo bei kvalifikacijos tobulinimo galimybes;
  • Stiprią ir palaikančią komandą;
  • Įtraukiančią vidinę įstaigos kultūrą ir draugišką atmosferą (įvairios akcijos ir renginiai darbuotojų įsitraukimui didinti, ministerijos tradicijos, dėmesys darbuotojų fiziniam aktyvumui bei jų vaikams ir kt.);
  • Lankstų (ir/ar individualų) darbo grafiką bei galimybę dirbti nuotoliniu būdu (įskaitant galimybę dirbti ne Vilniaus mieste bei užsienyje);
  • Įvairias papildomas naudas (kompensuojamas nuvykimas į darbą ir parvykimas iš jo viešuoju transportu darbo dienomis, skiepai bei profilaktiniai tyrimai, skatinimas individualiomis dovanomis bei kt.).
Darbo užmokestis:

2279 - 2975 EUR/Gross

Pozicija:
Recruitment Consultant
Tel. Nr.:
El. paštas:
Miestas:
Vilnius

WOULD YOU LIKE TO SEND US YOUR CV FOR FUTURE OPENINGS?

Send us your CV / LinkedIn profile and briefly state your preferences for future job – we will get back to you as soon as we have something matching your interests. That might happen sooner than you expect.

Solution: WEB Partners

Files must be less than 64 MB.