• Lietuvių
  • English
  • Русский
info@afr.lt +370 683 35940

KODĖL MUMIS VERTA PASITIKĖTI?


Tikriausiai kiekvienas esate pagalvojęs, kad personalo paieškos specialistas yra papildoma ir galbūt nereikalinga tarpinė grandis tarp įmonės ir Jūsų. Ar tikrai? Norėdami pakeisti Jūsų nuomonę ir požiūrį, pateikiame keletą svarių argumentų, kodėl verta mumis pasitikėti ir bendradarbiauti:

1

Daug klientų – daug skirtingų galimybių

Mums palikę savo CV, galite gauti įvairių pasiūlymų patys nieko nedarydami.

2

Net jei dabar darbo pasiūlymai Jūsų nedomina, vis tiek palikite mums savo CV

Juk ateityje jie gali būti Jums labai svarbūs , o mes, žinodami apie Jus, galbūt pasiūlysime poziciją, kuri viešai neskelbiama, tačiau yra labai patraukli.

3

Dirbame su geriausiais darbdaviais Lietuvoje

90% mūsų klientų – tarptautinės kompanijos.

4

Dirbame su naujais investuotojais Lietuvoje

Tad Jūs, dar nė nežinodami, kad Lietuvoje yra steigiama nauja kompanija, galite tapti kandidatu ir būti pirmuoju darbuotoju , kuris įsijungs į įmonės veiklą ir augs kartu su ja.

5

Gerai išmanome apie pozicijas, kurioms ieškome kandidatų

Iš pradžių išsamiai susipažįstame su kandidato patirtimi, o tik po to siūlome jam vieną ar kitą poziciją. Pašto dėžutė pilnės lėtai (mes lygiai taip pat nemėgstame SPAM).

6

Kandidatai – mūsų partneriai

Nepaliksime Jūsų nežinioje! Informuosime apie procesą, palaikysime grįžtamąjį ryšį, konsultuosime, kaip prisistatyti darbdaviui.

ĮKELK SAVO CV arba

KO TIKĖTIS ATSIUNTUS SAVO GYVENIMO APRAŠYMĄ?


Video

Kreipėtės dėl Jus dominančios pozicijos ar tiesiog palikote savo kontaktus. Kas toliau? Situacijų gali būti labai įvairių, šimtaprocentinių garantijų neteikiame, tačiau užtikriname, kad Jūsų prašymas visada bus mūsų dėmesio centre. Tad ne veltui palikote savo kontaktus ar Gyvenimo aprašymą Alliance for Recruitment:

  • Gavę Jūsų Gyvenimo aprašymą ar kontaktus (el. pašto adresą ar telefono numerį), įtraukiame juos į įmonės vidinę duomenų bazę, kuri yra prieinama visiems mūsų darbuotojams.
  • Jeigu turime konkrečių pasiūlymų, kurie galėtų tikti pagal Jūsų kompetencijas ir lūkesčius, informacija dalinamės tiesiogiai su Jumis el. paštu arba telefonu ir supažindiname su pasiūlymo sąlygomis. Jeigu neturime pasiūlymų – tuomet tenka palaukti, kol mūsų partneriams prireiks darbuotojų.
  • Jeigu pasiūlymas Jums įdomus, tuomet susitinkame ir pasikalbame apie siūlomą poziciją, išskyrus tuos atvejus, jei buvome susitikę anksčiau.
  • Jeigu Jūsų kandidatūra mums atrodo tinkama, perduodame visą informaciją kompanijai ir stengiamės sekti procesą, nedelsiant informuoti apie esamą situaciją.
  • Mums ypač svarbu turėti grįžtamąjį ryšį. Visada laukiame žinių apie Jūsų sėkmingą karjerą naujoje kompanijoje.

NAUJAUSI DARBO PASIŪLYMAI


SURASKIME TAU NAUJĄ KARJEROS KELIĄ!


Peržiūrėkite naujausius ir aktualiausius darbo pasiūlymus bei suradę Jus dominančią poziciją drąsiai kreipkitės į mus.

AR NORITE PALIKTI SAVO GYVENIMO APRAŠYMĄ ATEIČIAI?


Tiesiog palikite savo kontaktus mūsų duomenų bazėje, kad atsiradus potencialiems pasiūlymams, susisiektume su Jumis tiesiogiai. Įkelkite savo CV arba LinkedIn duomenis.

Svetainių kūrimas ir globa, strategija internete: WEB Partners

Apply now

Failas turi būti mažesnis nei 64 MB.
Leidžiami failų tipai: pdf doc docx.

Kandidatuok

Failas turi būti mažesnis nei 64 MB.
Leidžiami failų tipai: doc docx pdf.

Применить сейчас

Failas turi būti mažesnis nei 64 MB.
Leidžiami failų tipai: pdf doc docx.
Scroll to Top