• Lietuvių
  • English
  • Русский
  • Latviešu
info@afr.lt +370 683 35940

Buhalteris (-ė)

Aplikuoti iki: 2024-06-09

City: Vilnius

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Baltijos šalyse, teikianti paslaugas klientams Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europoje. Mes pasižymime didžiausiu sėkmingai įdarbintų kandidatų kiekiu, profesionalių atrankos konsultantų skaičiumi ir augimo tempu. Esame patikima ir efektyvi atrankos ekspertų komanda, turinti daugiau nei dešimtmetį patirties dirbant su įvairių verslo šakų klientais.

Mūsų klientas - moderni logistikos kompanija „cargoGO Logistics“. Vežame krovinius visoje Vakarų Europoje, valdome daugiau nei 1 000 vilkikų, o mūsų komandą sudaro virš 2 000 narių. Kasmet sparčiai augdami daug dėmesio skiriame skaitmenizavimui, todėl dirbame sumaniai ir patogiai. Puoselėjame mums svarbias vertybes ir kasdien kuriame „Gera dirbti kartu“ kultūrą. Jeigu nori prisijungti – susipažinkime!

Darbo aprašymas:

Kokios užduotys laukia darbe?

  • Ilgalaikio turto apskaita ir kontrolė, ataskaitų rengimas;
  • Finansinių įsipareigojimų apskaita ir kontrolė, ataskaitų rengimas;
  • Banko mokėjimai, ataskaitų rengimas;
  • Pirkimų proceso administravimas;
  • Dalyvavimas audito procese;
  • Procesų tobulinimas, aprašymų rengimas;
  • Kitos užduotys.
Reikalavimai:

Ko tikimės iš Tavęs?

  • Aukštasis išsilavinimas (buhalterija, ekonomika, finansai)
  • 4+ metų darbo patirtis buhalterinės apskaitos srityje;
  • Patirtis tobulinant/efektyvinant/automatizuojant procesus;
  • Iniciatyvumas, pozityvumas, aktyvumas, geri bendravimo įgūdžiai;
  • Kruopštumas ir analitinis mąstymas;
  • Lankstumas ir gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje;
  • Puikūs MS Excel įgūdžiai;
  • Patirtis dirbant Navision apskaitos programa – privalumas.
Įmonė siūlo:

Ką mes siūlome?

  • Darbą ambicingoje, sparčiai augančioje ir profesionalioje komandoje;
  • Aiškius tikslus, veiklos vertinimą, motyvacinę sistemą ir karjeros galimybes;
  • Lanksčias darbo sąlygas – galimybę dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Ketvirtines premijas, priklausančias nuo pasiektų tikslų;
  • Papildomas premijas už iniciatyvas, extra mile, draugo rekomendacijas;
  • Papildomų naudų paketą su įvairias partnerių pasiūlymais ir nuolaidomis;
  • Nuotaikingus ir įdomius vidinius renginius ir iniciatyvas;
  • Išpuoselėtą organizacijos kultūrą, kurioje gera dirbti kartu!
Darbo užmokestis:

2,800-3,500 bruto priklausomai nuo patirties.

Pozicija:
Konsultantė
Tel. Nr.:
El. paštas:
Miestas:
Vilnius

WOULD YOU LIKE TO SEND US YOUR CV FOR FUTURE OPENINGS?

Send us your CV / LinkedIn profile and briefly state your preferences for future job – we will get back to you as soon as we have something matching your interests. That might happen sooner than you expect.

Solution: WEB Partners

Files must be less than 64 MB.