• Lietuvių
  • English
  • Русский
  • Latviešu
info@afr.lt +370 683 35940

Klientų aptarnavimo specialistas, -ė

Aplikuoti iki: 2024-05-25

Miestas: Vilnius

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Baltijos šalyse, teikianti paslaugas klientams Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europoje. Mes pasižymime didžiausiu sėkmingai įdarbintų kandidatų kiekiu, profesionalių atrankos konsultantų skaičiumi ir augimo tempu. Esame patikima ir efektyvi atrankos ekspertų komanda, turinti daugiau nei dešimtmetį patirties dirbant su įvairių verslo šakų klientais.

Mūsų klientas- UAB „Neste Lietuva“, valdanti didžiausią automatinių degalinių tinklą Lietuvoje, priklauso Suomijos NESTE korporacijai, kuri kuria tvarius sprendimus transporto, verslo ir vartotojų poreikiams tenkinti, o platus gaminių iš atsinaujinančių žaliavų asortimentas leidžia klientams sumažinti išmetamų teršalų kiekį.

NESTE yra didžiausia pasaulyje tvaraus dyzelino, pagaminto iš atliekų ir likučių, gamintoja, pristatanti tvarius sprendimus aviacijos ir plastiko pramonei. NESTE taip pat yra technologiškai pažangi aukštos kokybės naftos produktų perdirbėja ir siekia būti patikima partnere, turinčia plačiai vertinamą patirtį mokslinių tyrimų ir tvarios veiklos srityse.

Darbo aprašymas:
  • Kokybiškas klientų aptarnavimas ir reikiamos informacijos suteikimas telefonu bei elektroniniu būdu;
  • Administracinių darbų atlikimas (klientų duomenų suvedimas ir valdymas CRM programoje, dokumentų administravimas, ataskaitų rengimas, kitų panašių užduočių atlikimas);
  • Klientų pretenzijų nagrinėjimas;
  • Bendradarbiavimas su partneriais, susijusiais su klientų aptarnavimo procesu.
Reikalavimai:

Puikiai tinkate šiam darbui, jei:

  • Turite 1- 2 m. patirtį klientų aptarnavimo srityje;
  • Puikius rašytinius ir žodinius komunikacijos įgūdžius lietuvių kalba, suprantate ir galite susikalbėti anglų kalba;
  • Gebate dirbti su technologijomis, duomenimis ir skaitmeniniais procesais;
  • Esate iniciatyvus, imlus/-i naujoms žinioms, ir esate orientuotas/-a į rezultatą;
  • Esate komunikabilus/-i, mokate dirbti komandoje, tačiau gebate savarankiškai spręsti patikėtas užduotis;
  • Turite aukštąjį išsilavinimą.
Įmonė siūlo:

Siūlome vertingą profesinę patirtį tarptautinėje kompanijoje, profesinio ir asmeninio tobulėjimo, savirealizacijos galimybes ir papildomas naudas.

Darbo užmokestis:

1400-1600 Gross

Pozicija:
Recruitment Consultant
Tel. Nr.:
El. paštas:
Miestas:

AR NORITE PALIKTI SAVO GYVENIMO APRAŠYMĄ ATEIČIAI?

Tiesiog palikite savo kontaktus mūsų duomenų bazėje, kad atsiradus potencialiems pasiūlymams, susisiektume su Jumis tiesiogiai. Įkelkite savo CV arba LinkedIn duomenis.

Svetainių kūrimas ir globa, strategija internete: WEB Partners

Failas turi būti mažesnis nei 64 MB.
Leidžiami failų tipai: pdf doc docx.
1 + 8 =
Išspresk šią lengvą užduotį ir įvesk rezultatą. Pvz.: 1+3, įvesk 4.

Kandidatuok

Leidžiami failų tipai: doc docx pdf.
4 + 3 =

Применить сейчас

2 + 2 =
Scroll to Top