• Lietuvių
  • English
  • Русский
  • Latviešu
info@afr.lt +370 683 35940

Projektų vadovas

Aplikuoti iki: 2024-05-03

Miestas: Kaunas

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.

SBA vienija daugybę skirtingų sričių talentų, vedinų misijos dirbti žmogui ir ateities bendruomenėms. Čia dirba žmonės, kurie nuolat auga ir augina kitus. SBA komanda vadovaujasi nuolatiniu atradimo jausmu, mokosi iš naujų iššūkių, tad ir projektai, plėtojami SBA — gyvi, žmogiški ir visad pasiruošę eiti vienu žingsniu toliau. SBA grupė vienija virš 4000 darbuotojų, veikiančių baldų, aprangos, nekilnojamojo turto vystymo, investicijų valdymo bei verslo paslaugų srityse.

Mūsų klientas - „Robotex“ – inovatyvi robotikos ir automatikos sprendimų bendrovė. Bendradarbiaudama su pasaulyje pirmaujančiais robotų gamintojais įmonė diegia robotikos sprendimus medienos apdirbimo, baldų, elektronikos, maisto ir kitose pramonės įmonėse Lietuvoje bei užsienyje. „Robotex“ specializacija – robotų integracija pramonės įmonėse padidinant gamybos našumą, užtikrinant pastovią produkcijos kokybę ir mažinant gamybos sąnaudas. „Robotex“ yra „SBA" grupės įmonė.

"Robotex" į komandą kviečia: Projektų vadovą (-ę)!

Darbo aprašymas:

Kokias atsakomybes patikėsime:

  • robotizavimo projektų (vertė iki 1 mln. eurų) biudžeto bei grafiko planavimą, derinimą bei pilną įvykdymo kontrolę;
  • projektų eigos koordinavimą, projekto dalyvių darbą, reikalingų suderinimų nuo projekto pradžios iki užbaigimo pas užsakovą įgyvendinimą;
  • darbų pagal nustatytus kokybinius reikalavimus užtikrinimą;
  • reikalingos projektinės, techninės dokumentacijos rengimą;
  • projektų rizikų valdymą t.y. eigoje identifikuosite galimas rizikas sėkmingam projekto įvykdymui, pasiūlysite priemones joms išvengti ar sumažinti poveikį;
  • pirkimų ir kitų konkursų organizavimą ir koordinavimą, sudarytų sutarčių kontrolę;
  • sklandžią komunikaciją projekto vykdymo metu tarp bendradarbiaujančių skyrių, projekto komandos (automatika, projektavimas, montavimas) bei komunikaciją su projektų užsakovais.
Reikalavimai:

Tikime, kad tu:

  • įgijęs (-usi) aukštąjį išsilavinimą (inžinerinis profilis: elektromechanika, automatika);
  • sukaupęs (-usi) bent kelerių metų panašios darbo patirties;
  • turi patirties dirbant su įvairiais projektų planavimo ar užduočių valdymo įrankiais (privalumas – JIRA);
  • pasiryžęs (-usi) augti kartu su įmone ir turi ambicijų viršyti iškeltus tikslus;
  • gebi reprezentatyviai atstovauti įmonės interesus verslo susitikimuose;
  • laisvai bendrauji anglų kalba raštu ir žodžiu;
  • gali vykti į komandiruotes Lietuvoje ir užsienyje;
  • gebi planuoti, organizuoti bei prisitaikyti prie greitai besikeičiančios situacijos.
Įmonė siūlo:

Tau siūlome:

  • pažangią verslo aplinką vienoje didžiausių ir toliau augančių įmonių grupių;
  • mokymosi, pažinimo, tobulėjimo galimybes ir be tarpišką palaikymą inovatyvių idėjų įgyvendinimui;
  • komandą, kuri kasdien gyvena vertybėmis – AISTRA LAIMĖTI, ŠEIMININKIŠKUMO JAUSMU, ATRADIMŲ LYDERYSTE;
  • papildomų naudų paketą (papildomas sveikatos draudimas);
  • visokeriopas tobulėjimo ir karjeros galimybes SBA grupėje.
Darbo užmokestis:

Nuo 3600- 5000 €/Gross mėn. bei motyvaciniai priedai už projektų ir metinių tikslų įgyvendinimą pagal galiojančią skatinimo tvarką. Konkretus darbo užmokestis aptariamas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

Pozicija:
Recruitment Consultant
Tel. Nr.:
El. paštas:
Miestas:
Vilnius

AR NORITE PALIKTI SAVO GYVENIMO APRAŠYMĄ ATEIČIAI?

Tiesiog palikite savo kontaktus mūsų duomenų bazėje, kad atsiradus potencialiems pasiūlymams, susisiektume su Jumis tiesiogiai. Įkelkite savo CV arba LinkedIn duomenis.

Svetainių kūrimas ir globa, strategija internete: WEB Partners

Failas turi būti mažesnis nei 64 MB.
Leidžiami failų tipai: pdf doc docx.
1 + 1 =
Išspresk šią lengvą užduotį ir įvesk rezultatą. Pvz.: 1+3, įvesk 4.

Kandidatuok

Leidžiami failų tipai: doc docx pdf.
1 + 0 =

Применить сейчас

3 + 3 =
Scroll to Top