• Lietuvių
  • English
  • Русский
  • Latviešu
info@afr.lt +370 683 35940

Automatikos Inžinierius

Aplikuoti iki: 2024-05-10

Город: Kaunas

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Baltijos šalyse, teikianti paslaugas klientams Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europoje. Mes pasižymime didžiausiu sėkmingai įdarbintų kandidatų kiekiu, profesionalių atrankos konsultantų skaičiumi ir augimo tempu. Esame patikima ir efektyvi atrankos ekspertų komanda, turinti daugiau nei dešimtmetį patirties dirbant su įvairių verslo šakų klientais.

Mūsų klientas – “TGW Logistics Group“ yra Austrijos įmonė, užtikrinanti itin automatizuotą, efektyvų ir pažangų logistikos procesų valdymą. Ji kuria bei diegia automatizuotų sandėlių valdymo sprendimus didiesiems drabužių, maisto prekių bei pramoninių ir plataus vartojimo prekių prekybos tinklams visame pasaulyje. Taip pat, įmonė teikia aptarnavimo, priežiūros ir esamų sprendimų tobulinimo paslaugas savo klientams.

Darbo aprašymas:
  • Konvejerinių sistemų įrangos bei programinės dalies paleidimas ir derinimas TGW klientų objektuose visame pasaulyje
  • Įvairių sistemos klaidų identifikavimas ir šalinimas
  • Sistemų palaikymas po paleidimo ir testavimo
  • Valdiklių programų generavimas, parametrizavimas
  • Valdiklių programų testavimas naudojant imitacinius 3D modelius (angl. Emulation)
  • Sistemos testų, klaidų analizės ir techninių patobulinimų užduočių atlikimas
  • Komandinis darbas daugiakultūrinėje aplinkoje ir bendradarbiavimas su kitų sričių inžinieriais
  • Darbų atlikimas pagal įmonėje galiojančius standartus ir tvarkas
  • Aktyvus ir savarankiškas žinių bei gabumų tobulinimas
  • Darbų saugos reikalavimų laikymąsis
Reikalavimai:
  • Turi norą ir galimybes keliauti po pasaulį 60-80% darbo laiko (EU ir JAV)
  • Turi patirties PLC programavimo srityje (Step 7/TIA – Privalumas)
  • Turi darbinės patirties pramoniniuose objektuose
  • Turi elektros grandinių pagrindus, gebi skaityti elektros ir AutoCAD brėžinius
  • Anglų kalba – minimum B1 lygiu
  • Elektronikos, mechatronikos, automatikos ar panašias studijas ar mokymus.
Įmonė siūlo:
  • Papildomas sveikatos draudimas
  • Galimybę gauti metinę premiją
  • Papildomų kasmetinių atostogų dienų
  • Įmonė ženkliai prisidės prie tavo III pakopos pensijos kaupimo
  • Papildoma priemoka už darbo valandas objektuose
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo planą
  • Įmonės organizuojami renginiai
  • Patirtis tarptautinėi kompanijoi ir prieiga prie naujausių technologijų tarptautiniuose projektuose visame pasaulyje
  • Modernus biuras Kauno širdyje su nemokama parkavimo vieta
Darbo užmokestis:

1500 – 3000 GROSS.

Pozicija:
Recruitment Consultant
Tel. Nr.:
El. paštas:
Miestas:
Kaunas

ХОТИТЕ РАЗМЕСТИТЬ ВАШЕ РЕЗЮМЕ У НАС НА БУДУЩЕЕ?

Пришлите нам свое резюме или поделитесь ссылкой на Ваш профиль в LinkedIn, а также кратко изложите Ваши карьерные ожидания, и мы свяжемся с Вами, как только у нас будет предложение, соответствующее Вашему запросу. Это может случиться гораздо быстрее, чем Вы предполагаете!

Solution: WEB Partners

Максимальный размер файла: 64 МБ.
Разрешённые типы файлов: pdf doc docx.
6 + 5 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.

Kandidatuok

Разрешённые типы файлов: doc docx pdf.
4 + 6 =

Применить сейчас

2 + 0 =
Scroll to Top