• Lietuvių
  • English
  • Русский
  • Latviešu
info@afr.lt +370 683 35940

Logistikos vadovas

Aplikuoti iki: 2024-05-10

Город: Kaunas

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Baltijos šalyse, teikianti paslaugas klientams Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europoje. Mes pasižymime didžiausiu sėkmingai įdarbintų kandidatų kiekiu, profesionalių atrankos konsultantų skaičiumi ir augimo tempu. Esame patikima ir efektyvi atrankos ekspertų komanda, turinti daugiau nei dešimtmetį patirties dirbant su įvairių verslo šakų klientais.

Mūsų klientas – ilgametę patirtį turinti didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė veikianti Baltijos šalyse.

Darbo aprašymas:

POZICIJOS UŽDUOTYS IR ATSAKOMYBĖS:

  • Nuolat bei sistemingai tobulinti logistikos veiklos procesus, užtikrinant sklandų logistikai keliamų tikslų įgyvendinimą, bei aukštą aptarnavimo lygį;
  • Ugdyti logistikos vadovų komandą ir koordinuoti jų darbą;
  • Užtikrinti sėkmingą logistikos funkcijos veiklą;
  • Rengti biudžetus, analizuoti ir optimizuoti logistikos veiklos kaštus;
  • Kontroliuoti logistikos paslaugas teikiančių partnerių darbą;
  • Koordinuoti įmonės transporto parko priežiūros, įsigijimo, partnerių pasirinkimą;
  • Koordinuoti Įmonės apsaugos ir turto priežiūros funkcijas.
Reikalavimai:

TIKIMĖS, KAD TU ESI:

  • Ambicingas ir motyvuotas vadovas, turintis vadovavimo patirties logistikos ir sandėlio procesų bei informacinių sistemų valdymo srityje;
  • Išmanai ir turi darbo patirties su skirtingomis sandėlio valdymo sistemomis;
  • Strategiškai mąstai, puikiai valdai stambius ir greitai kintančius informacijos srautus;
  • Gebi stebėti ir vertinti esamą situaciją, sistemingai planuoji veiklą ir numatai būtinus ateities pokyčius;
  • Domiesi/turi patirties sandėlių automatizacijos ir robotizacijos srityse;
  • Turi puikius organizacinius, personalo valdymo ir užduočių delegavimo įgūdžius;
  • Esi orientuotas į rezultatą ir gebi dirbti greitai kintančioje aplinkoje;
  • Gerai moki anglų kalbą.
Įmonė siūlo:

KĄ SIŪLOME:

  • Draugišką atmosferą, asmeninį ir profesinį tobulėjimą;
  • Profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę ir saviraiškos galimybes;
  • Galimybę derinti darbą ofise ir namuose;
  • Kitas papildomas vertes: nelaimingų atsitikimų, kelionių draudimą, mokymus, komandinius renginius.
Darbo užmokestis:

4300 – 5300 Eur gross.

Pozicija:
Senior Recruitment Consultant
Tel. Nr.:
El. paštas:
Miestas:
Vilnius

ХОТИТЕ РАЗМЕСТИТЬ ВАШЕ РЕЗЮМЕ У НАС НА БУДУЩЕЕ?

Пришлите нам свое резюме или поделитесь ссылкой на Ваш профиль в LinkedIn, а также кратко изложите Ваши карьерные ожидания, и мы свяжемся с Вами, как только у нас будет предложение, соответствующее Вашему запросу. Это может случиться гораздо быстрее, чем Вы предполагаете!

Solution: WEB Partners

Максимальный размер файла: 64 МБ.
Разрешённые типы файлов: pdf doc docx.
14 + 3 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.

Kandidatuok

Разрешённые типы файлов: doc docx pdf.
1 + 1 =

Применить сейчас

15 + 5 =
Scroll to Top