• Lietuvių
  • English
  • Русский
  • Latviešu
info@afr.lt +370 683 35940

Vyresnysis teisininkas (-ė)

Aplikuoti iki: 2024-04-29

Город: Vilnius

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Baltijos šalyse pagal įdarbintų kandidatų skaičių, personalo paieškos ir atrankos konsultantų komandos dydį ir įmonės augimo tempą. Esame tiksliai ir sparčiai dirbanti atrankos ekspertų komanda, turinti patirties skirtingose verslo srityse.

Mūsų Klientas - Advokatų kontora „Noewe Legal“ teikia kvalifikuotas teisines paslaugas verslo teisės srityje vietos ir užsienio klientams. Tarptautiniai teisės žinynai, kaip IFRL1000, The Legal 500, Chambers and Partners, kasmet nurodo „Noewe Legal“ tarp pirmaujančių kontorų Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Mes – profesionalų komanda, mylinti savo darbą ir tobulėjanti su kiekvienu įveiktu iššūkiu. Didžiuojamės „Noewe Legal“ įgula: tai imlios ir ambicingos asmenybės, siekiančios tapti geriausiais teisininkais.

Darbo aprašymas:

Nekilnojamojo turto ir statybos sandorių grupėje dirbsite su:

  • Nekilnojamojo turto sandoriais (investicijų į NT, NT perleidimo, nuomos, valdymo ir kt.);
  • Nekilnojamojo turto plėtros ir statybos projektais bei konsultavimu įvairiais su tuo susijusiais teisės klausimais;
  • Komercinių sutarčių rengimu.

Reikalavimai:
  • Aukštasis teisinis išsilavinimas;
  • 3-5 metų teisinio darbo patirtis (iš kurių bent 1-2metai dirbant su NT sandoriais);
  • Labai geros lietuvių ir anglų kalbos žinios;
  • Puikūs projektų valdymo įgūdžiai ir gebėjimas planuoti ir organizuoti savo ir komandos darbą;
  • Geri sutarčių ir teisinių dokumentų rengimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas bendrauti su klientais ir dirbti komandoje;
  • Gebėjimas teikti pasiūlymus ir savarankiškai priimti sprendimus;
  • Domėjimasis NT praktikos vystymo galimybėmis bei noras prisidėti prie verslo plėtros projekt

Privalumai:

  • Advokato ar advokato padėjėjo statusas;
  • Papildoma užsienio kalba (lenkų, vokiečių, prancūzų);

Kitos naudos:

  • Galimybė bendradarbiauti su savo srities ekspertais įvairiose srityse​
  • Motyvacinė sistema
  • Papildomas biudžetas mokymams​
  • Hibridinio darbo sąlygas​
  • Karjeros galimybės Noewe grupėje
  • Meno apsuptą darbo aplinką (D9-Artsy office)

„Noewe“ grupė – profesionalių paslaugų teikėja. Įmonių grupė teikia teisines, finansų ir apskaitos, įmonių valdymo ir administravimo paslaugas bei gerovės valdymo konsultacijas, taip užtikrinant platų kompetencijų spektrą ir veikiant vieno langelio principu (angl. one stop shop),

Grupės biurai veikia Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda) ir Kipre (Nikosija).

Stipri „Noewe“ grupės organizacinė kultūra užtikrina inovatyvią, bendruomeniškumu ir bendradarbiavimu pagrįstą darbo aplinką, patrauklią naujiems talentams, o esamiems „Noewe“ grupės komandos nariams suteikia galimybes siekti karjeros ir augti dinamiškoje, iššūkių kupinoje verslo aplinkoje.

Mūsų tikslas yra užmegzti atsakingą partnerystę su klientais, kolegomis bei padėti užtikrinti jų sėkmingą klestėjimą.

Daugiau apie „Noewe“ grupę: https://www.linkedin.com/company/noewegroup

Darbo užmokestis:

3100-4000 Eur (prieš mokesčius) dirbant pagal teisinių paslaugų sutartį. Galutinis atlygis priklauso nuo pozicijos ir patirties.

Pozicija:
Recruitment Consultant
Tel. Nr.:
El. paštas:
Miestas:
Vilnius

ХОТИТЕ РАЗМЕСТИТЬ ВАШЕ РЕЗЮМЕ У НАС НА БУДУЩЕЕ?

Пришлите нам свое резюме или поделитесь ссылкой на Ваш профиль в LinkedIn, а также кратко изложите Ваши карьерные ожидания, и мы свяжемся с Вами, как только у нас будет предложение, соответствующее Вашему запросу. Это может случиться гораздо быстрее, чем Вы предполагаете!

Solution: WEB Partners

Максимальный размер файла: 64 МБ.
Разрешённые типы файлов: pdf doc docx.
2 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.

Kandidatuok

Разрешённые типы файлов: doc docx pdf.
8 + 12 =

Применить сейчас

3 + 7 =
Scroll to Top