• Lietuvių
  • English
  • Русский
  • Latviešu
info@afr.lt +370 683 35940

Pardavimų projektų vadovas (-ė)

Aplikuoti iki: 2024-05-17

Город: Vilnius

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Baltijos šalyse pagal įdarbintų kandidatų skaičių, personalo paieškos ir atrankos konsultantų komandos dydį ir įmonės augimo tempą. Esame tiksliai ir sparčiai dirbanti atrankos ekspertų komanda, turinti patirties skirtingose verslo srityse.

Mūsų klientas – 15 min Group yra daugiausia prenumeratorių turinti žiniasklaidos grupė Lietuvoje. 15 min Group priklauso tokie gerai žinomi vardai kaip 15min, BNS, „Žmonės“, „Laimė“, „Legendos“, „Ji“, zmones.lt, Medipresa, Fotobankas ir kt. Pagrindinis portalo 15min tikslas – be skandalingų antraščių ar nereikalingų intrigų skaitytojams pateikti tai, kas yra svarbiausia. 15min yra antras lankomiausias naujienų portalas, kiekvieną mėnesį sutraukiantis apie 1,3 mln. lankytojų, labiausiai savo veiklą orientuojantis į prenumeratorių bendruomenės auginimą.

Darbo aprašymas:
  • Aktyviai dirbti su esamais klientais ir ieškoti naujų klientų (online, spaudos reklamos pardavimai)
  • Atidžiai ir dėmesingai analizuoti klientų poreikius bei formuoti juos atitinkančius pasiūlymus;
  • Užtikrinti tiek trumpalaikių, tiek ilgalaikių susitarimų įgyvendinimą;
  • Derėtis ir rasti abiems pusėms palankiausius sprendimus;
  • Bendrauti su kitų skyrių kolegomis įtraukiant juos į projektų įgyvendinimus, dalintis atsakomybėmis ir mėgautis komandiniais rezultatais;
  • Analizuoti konkurencinę aplinką;
  • Domėtis skaitmenine media rinka.
Reikalavimai:
  • Sėkminga darbo patirtis tiesioginių B2B pardavimų srityje;
  • Skaitmeninių reklamos produktų pardavimo patirtis (privalumas);
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puikūs MS Excel įgūdžiai;
  • Anglų kalbos įgūdžiai (B1-B2);
  • Kūrybiškumas, iniciatyvumas, lankstumas;
  • Puikūs komunikaciniai, analitiniai bei derybiniai įgūdžiai;
  • Greita orientacija pasikeitusiose aplinkybėse, noras mokytis, pozityvus požiūris, orientacija į rezultatą, komandiškumas.
Įmonė siūlo:
  • Galimybę mokytis ir tobulėti;
  • Draugišką ir palaikančią komandą;
  • Erdvę saviraiškai ir iniciatyvai;
  • Dinamišką, nenuobodžią, gyvenančią aktualiausiomis naujienomis darbo aplinką;
  • Bonusinį atlyginimą, priklausantį nuo jūsų ir komandos rezultatų;
  • Papildomas 2 atostogų dienas per metus;
  • Hibridinį darbo modelį;
  • Galimybę naudotis įmonės dviračiu, paspirtuku ar Vespa;
  • Dovanas svarbiomis Tavo gyvenimo progomis;
  • Filmus, kur nori, kada nori – „ŽMONĖS Cinema“ namų kino platformoje, kino teatruose „Pasaka“ ir lauko kine „Kinas po žvaigždėmis“;
  • 15min, BNS, ŽMONĖS programėlės telefone prenumeratą;
  • Knygas – kartais dovanų, o visada – su didžiausiomis darbuotojo nuolaidomis iš mūsų knygyno „Perkuknyga.lt“;
  • Reguliarius kvietimus į renginius ir koncertus;
  • Komandinius susibūrimus įvairiomis progomis;
  • Šviežius vaisius ir kitus užkandžius biure;
  • Daug kitų įvairių papildomų motyvacinių priemonių.
Darbo užmokestis:

2500 - 3000 €/mėn gross + priedai

Pozicija:
Konsultantė
Tel. Nr.:
El. paštas:
Miestas:
Vilnius

ХОТИТЕ РАЗМЕСТИТЬ ВАШЕ РЕЗЮМЕ У НАС НА БУДУЩЕЕ?

Пришлите нам свое резюме или поделитесь ссылкой на Ваш профиль в LinkedIn, а также кратко изложите Ваши карьерные ожидания, и мы свяжемся с Вами, как только у нас будет предложение, соответствующее Вашему запросу. Это может случиться гораздо быстрее, чем Вы предполагаете!

Solution: WEB Partners

Максимальный размер файла: 64 МБ.
Разрешённые типы файлов: pdf doc docx.
2 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.

Kandidatuok

Разрешённые типы файлов: doc docx pdf.
2 + 13 =

Применить сейчас

11 + 4 =
Scroll to Top